קרמיקה בצבע שמנת
Rate this post

התקנת קרמיקה היא פרויקט שיכול להיות מורכב או פשוט, והכנה למשימה עשויה להכניס אותך לבלבול מסוים. אך אל דאגה, בדיקה מהירה של גלריית תמונות המציגות סוגי וגווני קרמיקות, מגלה לך את האפשרויות המרהיבות של קרמיקה בצבע שמנת.

עניין של הרגל

בהדרגה אתה מתחיל להתרגל לרעיון של עיצוב ביתך עם אריחי קרמיקה בהירים, ומוסיף אריחים אלו לסל הקניות שלך. ואם יש לך כמה שקלים מיותרים, תוכל אף להזמין עיצובים מהודרים במחירים משתלמים בלי שאף אחד יעבוד עליך.

עולם של עיצוב

התקנת קרמיקה היא מלאכת עיצוב אמנותית. בהתחלה אתה עשוי להיות עצבני מעט כשאתה נתקל במגוון הדפוסים והגוונים המרשימים, המשתנים מהגוון החום הסטנדרטי הנמצא בכל בית ומטבח, ועד לקרמיקה בצבע שמנת.

לשכוח מהשגרה

כשאתה ניצב מול עיצוב מדהים זה של קרמיקה, אתה לא יכול להמתין עד שתתקין את האריחים החדשים בביתך, ותקבל עיצוב פנים חדש, המעלים את הישן, ומשכיח את השגרה. אתה עד לעולם עיצוב חדש לחלוטין.

גלריית תמונות פורשת בפניך דפוסים מדהימים

כשתגלה את גלריית התמונות המציגה עיצובים, דפוסים, גוונים וגדלים בסגנונות מרהיבים, תחליט לצאת לפרויקט התקנת קרמיקה בצבע שמנת, ליצירת שילובים שאינם שגרתיים, לציפוי קירות או רצפות בכניסה לביתך, בחדר העבודה או בכל חלל אחר שתבחר.

שלב המדידות

בדוק את הגבהים והאורכים המקסימאליים המתאימים להתקנת האריחים, כמו גם את הצורות והדפוסים השונים.

קרמיקה המותקנת מאחורי קירות מטבח או במרפסת, נמכרת במחירים משתלמים בחנויות קרמיקה המבצעות עיצובים מהפכניים ומהנים בשיטות שונות, ליצירת מגוון נרחב של דפוסי אריחים. אתה תתרגש לקראת פרויקט ציפוי הקיר בקרמיקה בצבע שמנת, המעוצבת עם חריטים צבעוניים.

מה? אריחים בהירים?

כן. בדיוק. הגוון השגרתי והלא יעיל לכאורה של קרמיקה בהירה, מתעורר לחיים עם דפוסים צבעוניים עדינים. קבל ממתקין קרמיקות את ההוראות המפורטות להתקנת האריחים, השימוש הנכון בחומרים, והדרכה צמודה לפרויקט התקנת קרמיקה בצבע שמנת.

ועכשיו, כשאתה בטוח

יש לציין שעיצובי דפוסים על אריחים נחשבים למשימת עיצוב רצינית, ולכן עליך להיות בטוח לחלוטין שזהו הסגנון בו ברצונך לעצב את ביתך.

בנוסף, אם בחרת להתקין את האריחים בעצמך, הקפד לקרוא את אזהרות התווית על גבי האריזה, ובצע את הוראות הבטיחות. בשלב הראשון חתוך את האריחים והדבק אותם בדבק.

מיקום האריחים

התקנת אריחי קרמיקה בצבע שמנת מתחילה מהאריחים הגדולים ומתקדמת לאריחים הקטנים. האריחים הגדולים ממוקמים מימין ובמרכז מתקינים אריחים מרובעים חתוכים.

יצירת הדפוסים המעוצבים מאפשרת השגת גימור מאופק, ואם אתה שונא לבזבז חומרים, השתמש בכל פיסות האריחים שחתכת, להתקנה במקומות אחרים בבית.

פשוט דאג שהפינה השמאלית של האריחים תיחתך בגודל הנכון ותשתלב עם שאר האריחים על מנת להבטיח ריכוז סימטרי של אריחים.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
352 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
352 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
322 views
שיש ומשטחי עבודה
322 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
307 views
ריצוף ופרקטים
307 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.