קרמיקה דמוי פרקט לריצוף חוץ

קרמיקה דמוי פרקט לריצוף חוץ
Rate this post

 אם עד לא מזמן הטרנד הבולט ביותר בתהליך העיצוב של החצר והגינה שלנו היה הדק אשר כבש את עולם העיצוב וההום סטיילינג, החלה מגמה חדשה בקרב משפחות בישראל והיא לרצף את החלק החיצוני של הבית עם אריחי קרמיקה דמוי פרקט לריצוף חוץ. מדוע יותר ויותר אנשים עוברים לרצף חלקים שונים בחצר ביתם באמצעות אריחי קרמיקה דמוי פרקט?. יחד עם היתרונות הרבים של לוחות העץ המרכיבים בשלמותם את לוח הדק ביניהם המראה, החוזק והבטיחות של הדק בחצר, לא פשוט לשמור על המראה שלו. הדק דורש תחזוקה רבה הכוללת ליטוש, שיוף וצביעה אחת לכמה חודשים, זאת בכדי לבלום את נזקי הסביבה: שמש, גשם ומזיקים. זו הסיבה העיקרית שקרמיקה דמוית פרקט לריצוף חוץ מחליפה את הדק בעוד ועוד מקומות.

קרמיקה דמוי פרקט לריצוף חוץ – יתרונות

לאריחי הקרמיקה דמוי פרקט יש מגוון של יתרונות:

1. קלים לניקוי – בשונה מלוחות העץ המרכיבים את הדק, אריחי הקרמיקה עמידים לחומרי ניקוי וניתן לנקות איתם מבלי לחשוש מכך שהאריחים יוכתמו או ייהרסו כתוצאה מהכימיקלים המוכנסים בתהליך הייצור לאותם חומרי ניקוי. בנוסף, פשוט וקל לנקות איתם עם כל חומר ניקוי ייעודי, קצת מים וסמרטוט לח. בעוד הדק עלול להתעוות כתוצאה מחדירה של מים, אריחי הקרמיקה דמויי העץ עמידים למים ואינם יכולים להינזק מהם.

2. מגוון של אפשרויות עיצוב – קרמיקה דמוית פרקט לריצוף חוץ מגיעה בשלל מרקמים, חיתוכים, גוונים. יתרון זה מקנה לנו את האפשרות להתאים את אריחי הקרמיקה למראה העיצובי של הבית בין אם הסגנון העיצובי המנחה את ביתנו הוא כפרי, מודרני, קלאסי או משולב.

3. מונע החלקה – ניתן לבחור באריחים מעט מחוספסים למניעת החלקה.

ממה נהוג לייצר אריחי קרמיקה דמוי פרקט?

את האריחים מייצרים מחומר שנקרא גרניט פורצלן. מדובר בסוג של קרמיקה עמידה ואיכותית הנוצרת בתהליך דחיסה בטמפרטורה גבוהה עד שנוצר חומר

איכותי וחזק. את האריחים ניתן לחתוך לריבועים קטנים, מלבנים או ריבועים גדולים. ניתן לייצר אריחים בגווני עץ שונים החל מהעץ בהיר, כהה, מחוספס, אפור, חום ואפילו לבן. בנוסף, קיימת האפשרות להתקין את האריחים על רצפה שכבר קיימת מה שאפשר לנו להוזיל את העלות הכוללת של האריחים.

מה המחיר של אריחי קרמיקה דמויי פרקט?

מחירם של אריחי קרמיקה דמוי פרקט מסוג גרניט פורצלן משתנה בהתאם לסוג האריח, לצבע, לרמת הגימור וכמות לכמות האריחים. המחיר נע בין 600-160 שקלים למטר מרובע. חשוב לזכור שמדובר בהשקעה ארוכת טווח וכי מדובר במוצר איכותי, לכן חשוב לבחור בבעל מקצוע או חברה שיספקו לנו אריחים איכותיים עם אחריות מלאה הן על חומר הגלם והן על העבודה עצמה.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
351 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
351 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
321 views
שיש ומשטחי עבודה
321 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
306 views
ריצוף ופרקטים
306 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.