קרמיקה דמוי פרקט

יש דבר כזה ? ומה זה בכלל

קרמיקה דמוי פרקט
Rate this post

פרקט הוא אחד מסוגי הריצופים שהפכו בשנים האחרונות להיות מבין הפופולאריים ביותר במדינת ישראל. מקור הריצוף הזה הוא במדינות אירופה וארצות הברית, כאשר בעונות השנה המסוימות ובאזורים צפוניים וגבוהים ישנו צורך בריצוף איכותי שיוכל לבודד בעונות הקרות את הקור העז ולשמור במקביל על כפות הרגליים היחפות חמות. רצפת הפרקט, שהינה עשויה מעץ היא המושלמת למטרות אלו. הצרכנים הישראליים התאהבו בחזות הביתית, החמימה והטבעית של הפרקט ולמעשה השאילו חזות מרהיבה זו אל פנים הבית.

רצפת הפרקט בישראל

הבחירה בריצוף פרקט בישראל היא לא בעקבות הקור, שכן כידוע רוב ימות השנה בישראל הם חמים וקיציים. מה שגורם ליותר ויותר ישראליים לבחור רצפת פרקט נובע מהחזות המיוחדת של רצפה זו ופחות בעקבות תכונות הבידוד של חומר הגלם נגד קור. לא מעט בתים בישראל שבחרו ליישם את הפרקט נהנים ממנו לתקופה מסוימת עד שהריצוף מתחיל להתנפח, להיסדק, להישרט ולהתכלות במהרה. התחזוקה בנוסף היא יחסית מאומצת להבדיל מסוגים אחרים של ריצוף דוגמת קרמיקה.

תחליפים אולטימטיביים

כיום ישנה מגמה של מציאת אלטרנטיבות טובות לרצפת הפרקט, שיוכלו להעניק את אותה החזות של הפרקט אל ללא כל החסרונות. פרקט למינציה הוא חלופה כזו, הוא זול אך לא ממש איכותי. סוג ריצוף חדש שנכנס לשוק רק בשנים האחרונות נקרא קרמיקה דמוי פרקט שמסוגל להעניק לכל בית לא רק רצפה איכותית וחזקה אלא גם חזות חמימה שמזוהה עם רצפת העץ המקורית. התחליף האולטימטיבי לרצפת הפרקט המקורי מזוהה כיום עם רצפת קרמיקה דמוי פרקט שיכולה להגיע כריצוף גרניט דמוי פרקט למשל.

מגוון יתרונות

היתרונות שריצוף זה מעניק לקהל לקוחות בישראל הם רבים ומגוונים ולמעשה הופכים אותו לסוג מעולה של ריצוף המשלב בתוכו הן את חזות העץ הביתית והטבעית של בית חמים והן פונקציונאליות גבוהה ללא צורך בתחזוקה רבה. אריחי קרמיקה הם עמידים נגד שריטות, אינם רגישים לרטיבות ותחזוקתם שואפת לאפס. רצפות עץ מנגד הן בעלות נטייה להישחק ולהתבלות ועל כן מחייבות תחזוקה רבה יותר.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
326 views
שיש ומשטחי עבודה
326 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
310 views
ריצוף ופרקטים
310 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.