קרמיקה לאמבטיה

קרמיקה לאמבטיה
Rate this post

יותר ויותר, חדר האמבטיה הופך לנווה מדבר בריאות אמיתי של כל בית. זהו המקום המיועד לביצוע פעולות טיפוח והיגיינה יומיומיים, הנאה מרגעים של יופי ורגיעה, והמקום בו מתחילים ומסיימים את היום.

יש לך המון סיבות להפוך את האמבטיה לחדר היפה ביותר בבית, הכי יפה! אתר Ceramics מראה לך כיצד תוכן לרענן את חדר האמבטיה שלך, עם התמקדות במקלחת. עמוד השאלות והתשובות באתר מלמד כיצד ניתן לנקות בשיטות קלות השומרות על נוצצת לאורך כל השנה. פשוט גלוש באתר ולמד מהמומחים.

היופי של רצפת קרמיקה

קשה לנצח את היופי והעמידות של רצפת לאמבטיה. קיימים כל כך הרבה מינים וסוגים שונים בתחום זה, ואפשרויות העיצוב כמעט אינסופיות. ניתן לבחור סגנון של אריחים רחבים, הנחשבים כבחירה מצוינת ואותנטית לאמבטיה בבית כפרי. או שניתן לבחור אריחים צרים.
למקלחת ניתנת לשיוף ותחזוקה קלה גם כשהיא נפגעת, והרצפה נראית תמיד טוב, אם לא יותר, בעיצוב זה, בהשוואה לעיצוב רצפה רגיל וסטנדרטי.

בטיחות רצפת

לאמבטיה עמידה בפני סכנת החלקה כשבוחרים את האריחים הנכונים. יש לשמור על הרצפה יבשה תמיד, להשתמש באריחים עמידים בפני מים, במחיר סביר, ולנגב את הרצפה כל פעם לאחר השימוש במקלחת. זה לוקח שניות ומפחית באופן משמעותי את כמויות המים הנותרות על האריחים.

הרמוניה של עיצוב

מלבד שיקולי הבטיחות, אריחי למקלחת הם החלק העיקרי בחדר הרחצה, ויש להקדיש להם תשומת לב בתהליך העיצוב. יש לחשוב על הרמוניזציה של גוונים, דפוסים וסגנונות עיצוב.

אלו הם קריטריונים אסתטיים המשחקים תפקיד משמעותי בבחירת אריחי לאמבטיה, במיוחד כשמדובר באמבטיה לנשים.

בחירת אריחי הטובים ביותר

כדי לבחור את אריחי הטובים ביותר, עליך לבחור גוונים קלים של לאמבטיה, כך שהחדר ייראה מרווח. בנוסף בחר במיומנות את האריחים בדפוסים שלא ישברו את המונוטוניות ויהוו תפאורה מרשימה עם קישוטים מינימליסטים רומנטיים או אלגנטיים.

אריחי לקירות צריכים להיות שונים מהאריחים הנבחרים לרצפה, בשיטת עיצוב שיכולה להפוך לפסיפס מעניין.

אריחים גדולים

נחשבים ללהיט האחרון בין מוצרי , כפי שניתן להתרשם מגלריית התמונות באתר Ceramics. הם אידיאליים לחדרי אמבטיה גדולים יותר. במקרה זה, תוכל לצייד את האמבטיה עם גוונים כהים ואינטנסיביים יותר, בעלי דפוסים חזקים השולטים בחלל. דגש היופי של למקלחת מתאפשר עם חדירת אור טבעי לחלל.

עיצוב טבעי

חדרי אמבטיה המעוצבים בגווני פסטל, משתלבים היטב עם שימוש טבעי של אריחים, בגרסאות שונות של גוונים רכים כגון לבן או בז'. חיקוי משטחי עץ ואבן על האריחים מהווה מקור השראה בלתי נדלה לעיצוב פנים.

כשבוחרים לאמבטיה, נחמד שיש קרמיקה קלאסית בגוון בהיר. בנוסף, עיצוב זה מעניק נופך של אלגנטיות לחלל ומשטחים בגוונים אלו הם תמיד אופנתיים.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
359 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
359 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
328 views
שיש ומשטחי עבודה
328 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
313 views
ריצוף ופרקטים
313 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.