קרמיקה דמוי פרקט לגינה
August 15, 2017
חדר אמבטיה מפואר
רעיונות לעיצוב הבית
August 15, 2017

עכשיו, כשמזג האוויר החם יותר הגיע, אתם ודאי מחפשים שיטות להארת הבית והיפטרות מהעיצוב החורפי האפרורי.

אם אתם כמו פיבי מ’חברים’, שנשבעה שאינה מוכנה להשלים עם הרעיון של רכישת פריטי עיצוב לבית במכירות מבצעים, תהיו מופתעים לגלות שמכירות אלו מאפשרות השגת שפע פריטים מעוצבים, ללא הצורך לפשוט את הרגל כשאתם בסך הכול מנסים לעצב את הבית. תכנון קפדני מאפשר לכם לרכוש קרמיקות שנראות נפלא, מבלי לשלם את המחיר המלא.

יציאה לקניות בימי ראשון

ההמלצה היא לצאת לקניות בתחילת השבוע, הזמן בו חנויות רהיטים מציעות את הסיכויים הטובים ביותר להנחות. אלו הן חדשות טובות, היות ואתה יכול לבלות את סוף השבוע בתכנון מוקדם של רכישות קרמיקות במבצע.

חלמת – הפסדת

כשאתה יודע שהנחות מוצעות בתחילת השבוע, אתה מונע את אפשרות ביצוע הרכישה בסוף השבוע, רק כדי לראות את אותן קרמיקות שרכשת במחיר יקר, נמכרות בהנחה ביום ראשון. זכור שהנחות המפורסמות בימי ראשון מהוות כרטיס כניסה בעל תוקף ליום אחד בלבד.

חשיבות קטלוגים של קרמיקות

חנויות קרמיקות אינן מחלקות קופונים לעיתים קרובות, אך כשהן עושות זאת, אתה יכול להשתמש בהם לרכישת קרמיקות במבצע. התחל באמצעות הירשמות לרשימת התפוצה של החנויות.

תוכל לקבל עשרה אחוזי הנחה רק עבור ההרשמה, והחנויות שולחות מידי פעם מבצעים בגובה של עשרים אחוזי הנחה לקטגוריות פרטניות. הנחות אלו מוענקות למנויים, כך שלא תמצא אותם באתרי קופונים.

חיסכון בעלויות

בנוסף, בעוד שלא כולם אוהבים קטלוגים, מומלץ לצאת בפועל אל החנויות ולהתרשם ממגוון הדפוסים, הגדלים והגוונים של קרמיקות.

באופן שאינו מפתיע, קרמיקות במבצע בדרך כלל מוצעות במחירים נפרדים מעלויות המשלוח, כך שאם אתה מעוניין לחסוך בעלויות המשלוח, עליך לבקר בחנות למציאת אריחים גדולים יותר.

שיקולי עלויות המשלוח

עלויות המשלוח מוצעות אחת לחודש עד שלוש פעמים, כך שבכל רגע נתון, אם מצאת את האריחים האהובים עליך, יתכן שתתבקש להמתין מספר שבועות עד לביצוע המשלוח.

אלו הן חדשות טובות כשמדובר באריחים מוזלים באופן מתון, אך אריחים יוקרתיים לא יהיו זמינים לפעם הבאה בה תקבל קופון.

רכישה בהתאם לעונה

לא תמיד אתה זקוק לקופון כדי לקבל הנחה. מספר יצרני קרמיקות מפרסמים מכירות סוף עונה. סמן ביומן שלך מראש את התאריך, כך שתוכל להכין את רשימת הקניות שלך בהתאם.

במונחי מכירות כלליות שאינן כרוכות בקופונים, מומלץ ללכת בהתאם לעונות השנה. אמנם לא כל האריחים בחנות נמכרים בהנחה, אך קרמיקות במבצע ניתנות להשגה במחירים משתלמים במיוחד סביב עונת החגים, כך שהחנויות מעוניינות לנקות את המדפים טרם קבלת המשלוח הבא של הקרמיקות.

כלל מנחה הוא להמתין כחודשיים לאחר שהאריחים מתווספים למלאי, על מנת לקבל הנחה מתונה. לקבלת הנחות משמעותיות, תצטרך להמתין עד לאחר תקופת החגים.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד