ריצוף דמוי פרקט לאמבטיה

ריצוף דמוי פרקט לאמבטיה
Rate this post

פתרון מעולה למי שרוצה פרקט באמבטיה

מתכוונים לשפץ את חדרי הרחצה בבית בקרוב? הדבר הראשון שעליו תידרשו לתת את הדעת הוא לא אחר מתחום הריצוף והחיפוי. ברמה המעשית, החיפוי נועד לשמור ולהגן על הקירות ועל הרצפה בחלל למשך שנים ארוכות, וברמה האסתטית חזותית, החיפויים הם אלו שיכתיבו את הטון העיצוב של המרחב. חדרי האמבטיה כידוע הם חדרים רטובים מאד, הם סופגים אליהם אדים ונעשה בהם שימוש רחב בחומרי היגיינה וניקיון שונים. על כן ישנה חשיבות לחיפוי הרצפה של חדר האמבטיה בחומרים מתאימים וטובים למרחב הנידון.

בחירת חיפויים וריצופים מתאימים לחדרי האמבטיה

הגנה גבוהה על הקירות ועל הרצפה בחדרי האמבטיה תוכל ליצור מניעה של היווצרות עובשים ובנוסף תשמור עליהם לטווח הארוך. כמו כן, הריצוף חייב להיות מסוג של אנטי סליפ, כדי להקטין עד כמה שניתן את סכנת ההחלקה. יש לזכור כי לא כל האריחים המוצעים בשוק אכן יתאימו לחיפוי ולריצוף של חדרי האמבטיה, המחייבים כידוע רמת חוזק גבוהה במיוחד. כתוצאה מכך, יש לוודא כי אכן נעשה שימוש מתאים והולם למטרה. אז מהם סוגי הריצופים או החיפויים המתאימים ביותר לחדרי האמבטיה ברמה הפונקציונאלית והחזותית?

ריצוף דמוי פרקט- יתרונות

ריצוף דמוי פרקט אשר כולל שימוש באריחי גרניט פורצלן נחשב בשנים האחרונות לאחד החומרים הפופולאריים ביותר לריצוף ולחיפוי של חדרי הרחצה בישראל. מדובר בסוג של ריצוך עמיד וחזק במיוחד לטווח הארוך, ובנוסף התחזוקה של האריחים הינה מינימאלית. תודות להתפתחות הטכנולוגית החדשנית שחלה בתחום האריחים, ניתן כיום ליהנות מהיצע נרחב ועשיר של אפשרויות מגוונות שבעבר לא היו קיימות. כך למשל ניתן להשיג אריחים בעלי הדפסים דיגיטאליים, טקסטורות מחוספסות, דמויי אבן טבעית או דמויי פרקט.

אריחי גרניט פורצלן

ריצוף דמוי פרקט עם אריחי גרניט פורצלן מספק ללקוחות אפשרות בחירה מגוונת ועשירה בין גדלים שונים. החל מגודל של אחד על אחד ס"מ כדי לשלב את האריחים בצורה של פסיפס ועד למשטחים גדולים יותר של מאתיים על שלוש מאות ס"מ לצורך העניים היוצרים חזות מינימליסטית ונקייה במיוחד.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
327 views
שיש ומשטחי עבודה
327 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
310 views
ריצוף ופרקטים
310 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.