ריצוף קרמיקה באופן מושכל
Rate this post

כיום קרמיקה מהווה בחירה פופולארית בתחום הריצוף. כבר לא מדובר רק על חיפוי אזור השיש ועבור החדרים הרטובים, (שירותים ואמבטיות), אלא גם עבור כלל הבית. כיום יש אינספור אופציות הפורשות מבחר שלם של גדלים, טקסטורות, גימורים וגולת הכותרת – דוגמאות. אם פעם רק בתים ישנים זכו להיות מאוירים ע"י ריצוף מאויר, הרי שכיום גם אנשים שאין בכיסם את היכולת להוציא על אריחי בטון מצוירים יכולים גם הם ליהנות מאותה נראות ובמחיר הרבה יותר נמוך, (כמעט נמוך פי 4), וזאת כיוון שכיום ניתן למצוא אריחים מצוירים שהם אינם מבטון אלא , וזו כאמור טכנולוגיה שיותר קלה לייצור ומכאן שיותר זולה.

ריצופים מיוחדים

מגוון ריצופים באתר קרמיקס

עדיפות

יותר מכך, אריחי קרמיקה מאוירים עבור ריצוף אינם רק יותר זולים, ואינם רק יודעים להציע תחרות יפה מול אריחי הבטון, אלא הם גם יותר פרקטיים, וזאת כיוון שמבחינת ספיגה הם יותר טובים, ועל כן גם נשמרים היטב ובעלי נראות חדישה לאורך זמן. בנוסף הם גם לא סופגים אליהם כתמים ואף ריחות רעים, ועל כן כאשר מדובר על ריצוף עבור השירותים, האמבט או המטבח, ניתן להכריע שאופציה זו של אריחי מצוירים למטבח הרבה יותר עדיפים.

מחירים

מדהים לראות, אך לאחר בדיקה מהירה ניתן למצוא הפרשים גדולים במחירים בין חנות לחנות. על כן לפני שמתחילים להתחיל לפנטז על העיצובים השונים, יש להחליט מהו התקציב שעומד לרשותכם לטובת מטרה זו, ורק מנקודה זו להתחיל לסנן את החנויות השונות. עם זאת גם לאחר שנמצא מקום עם מחירים טובים יש לעשות בירור לגבי טיב הסחורה שהוא מחזיק, כי גם בתחום זה כמו בכול תחום יש אינספור איכויות, ועל כן כאשר מדובר על אריח פונקציונלי כגון ריצוף קרמיקה, לפני הכול יש לוודא לגבי האיכות.

טיפ

כאשר מדובר על ריצוף קרמיקה, תמיד יש לקנות כ10% יותר ממה שצריך, וזאת כי תמיד יש לקחת בחשבון טעויות ובעיות בעת ההתקנה, ועל כן במקום להבין שצריך עוד כבר באמצע הריצוף, מומלץ להיערך מראש, כאשר מומלץ לבקש מהחנות את האופציה להחזיר להם חבילות שלא נפתחו, כך שלא זורקים סתם כסף וגם נשארים רגועים.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
325 views
שיש ומשטחי עבודה
325 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
309 views
ריצוף ופרקטים
309 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.