רצפת דק או רצפת בטון בגינה

יתרונות וחסרונות

297 Views
רצפת דק או רצפת בטון בגינה
Rate this post

חיפוי החצר על ידי דק או יציקת בטון הינו דבר נפוץ מאוד בקרב חצרות וגינות של בתים פרטיים. אותו אזור לא רק שובר את הקו העיצובי של הגינה ומוסיף רובד עיצובי נוסף אלא מאפשר לנו מקום ישר ומפולס בו ניתן למקם שולחן אכילה וכסאות או מיטות שיזוף, או סתם לארח בה אנשים בפינת הקפה שלנו. ישנם אנשים אשר בוחרים בפתרון של רצפת דק מעץ וישנם כאלו המעדיפים רצפת בטון מוחלק. כל הדברים אשר יעזרו לכם לקבל החלטה נמצאים במאמר הבא.

דק בגינה

רצפת בטון

רצפת בטון אולי פחות משתלבת לנו בנוף של חצר או גינה אך בעיצוב מוקפד היא בהחלט יכולה להוסיף אלמנט עיצובי לבית שישבור את השגרה ויתן לגינה טאץ' מודרני. בראש בראשונה בניגוד לדק עץ, לא תצטרכו לטפל ולתחזק את רצפת הבטון באופן שוטף לאחר ההתקנה. רצפת בטון מבטיחה עמידות של שנים רבות שכן אין כאן שום סכנה של נזק על ידי מזיקים או פגעי מזג אוויר. עוד יתרון של רצפת בטון בגינה הוא שניתן ליצוק אותה על כל רצפה קיימת, כך שאם היה בעבר בגינה ריצוף, ניתן ליצוק את הבטון עליו מבלי להכנס לימי עבודה מיותרים ולהוצאות מיותרות של שבירת הרצפה הקיימת. מעל הכל רצפת בטון היא פרקטית ביותר למקרים בהם נרצה למקם שולחן וכסאות לאירוח אורחים בגינה שכן לא תהיה יציאה מפילוס כמו במקרה של דק, בעיקר ברווחים שבן הקורות.

רצפת דק

אלו מכם האוהבים עץ ואת המראה הייחודי הטבעי אותו הוא מעניק לחצר שלכם בטוח יעדיפו לבחור ברצפת דק מעץ לגינה. דק העץ משתלב במראה של כל גינה ומעניק לה גוון עיצוב כפרי יותר לעומת הבטון המודרני. פרט למראה הייחודי שהעץ מעניק לגינה שלכם והשילוב שלו עם צמחיה ודשא יש לו מספר חסרונות. האחד הוא נתון לפגעי מזיקים ולכן יש לדאוג למרוח חומרים נגד מזיקים אחת לשנה כמו גם לטיפול תקופתי של שיוף ומריחת שמן על מנת להאריך את חייו ולמנוע ממנו להכנע לפגעי מזג האוויר כמו שמש וגשם.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
361 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
361 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
330 views
שיש ומשטחי עבודה
330 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
315 views
ריצוף ופרקטים
315 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.