חדר האמבטיה מעוצב עם קרמיקה
חנויות קרמיקה
August 30, 2017
מטבח מודרני מעוצב עם חיפוי זכוכית
עיצוב קירות המטבח
September 3, 2017
ceramics.co.il

חיפוי זכוכית עם הדפסה קלאסית ועדינה

יתרונות של חיפוי זכוכית מודפסת למטבח

המטבח שיש לנו בבית הוא אחד החללים הכי מרכזיים והכי חשובים בבית. כאשר אנחנו רוצים לעלות את הערך הכספי של הבית שלנו כדאי לנו להשקיע קודם כל בשיפוץ המטבח בו. שיפוץ המטבח שלנו יאפשר לנו לעלות את הערך של הבית שלנו ולמכור אותו תמורת מחיר כספי גבוה יותר. יש הרבה יתרונות בשיפוץ המטבח שלנו ולא תמיד עבודות השיפוץ צריכות להיות יקרות מאוד. אנחנו יכולים לשפץ את המטבח שלנו על ידי החלפה של חיפוי הקיר שיש בו, כמו האריחים או השיש הקיימים. כך למשל חיפוי זכוכית מודפסת למטבח יכול לשדרג את המטבח שלנו ולהפוך אותו למטבח הרבה יותר יוקרתי.

ceramics.co.il

חיפוי זכוכית מודפסת למטבח – איך זה ישדרג את המטבח שלנו?

כאשר אנחנו מחליפים את חיפוי הקיר במטבח שלנו אנחנו הופכים את המטבח לחדש ויוקרתי יותר. חיפוי זכוכית למטבח משדר אווירה של יוקרה, חדשנות ויופי בכל מטבח. כאשר אנחנו בוחרים להתקין במבטח שלנו חיפוי זכוכית מודפסת למטבח אנחנו יכולים לבחור חיפוי זכוכית עם הדפסה של פרחים או עם הדפסה של דימויים דקורטיביים אחרים כמו למשל פסים, משבצות, נקודות או אפילו הדפסה מנומרת. היופי הוא שאנחנו יכולים לעצב לבד את ההדפסה שתהיה על חיפוי הקיר של המטבח שלנו ואז המבטח שלנו יהפוך להיות הרבה יותר אישי והרבה יותר מתאים לטעם האישי שלנו.

ceramics.co.il

עיצוב פנים: ענבל דניאל

ceramics.co.il

חיפוי זכוכית מודפסת למטבח – איזה הדפסות יש?

יש הברה מאוד סוגים של הדפסות שאפשר לבחור לחיפוי הקיר במטבח שלנו. חיפוי זכוכית מודפסת למטבח יכול לכלול הדפסות מגוונות מאוד כמו למשל הדפסות של מלאכים או הדפסות של ציפורים. ככל שנהיה יצירתיים יותר כך נוכל להדפיס על חיפוי הקיר במטבח שלנו הדפסים יפים ומקוריים יותר. הדפסים מקוריים יוכלו להפוך את המטבח שלנו לייחודי יותר והוא יוכל לאפשר לנו לשווק את הבית שלנו כבית יוקרתי יותר. חשוב מאוד לבחור הדפסות שלא יתאימו רק לטעם האישי שלנו אלא הדפסות שיתאימו גם לטעם של רוב האנשים – כי רק כך יהיה לנו קל יותר למכור את הבית שלנו.

 

בלאונרדו מקלחונים תוכלו להתייעץ עם המומחים בזכוכית ולקבל הצעת מחיר לחיפוי זכוכית למטבח שלכם. חייגו עכשיו

ceramics.co.il

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד